Porto Charme Residence

Położony w dzielnicy Boavista Porto Charme Residence oferuje zakwaterowanie 12 min pieszo od takich atrakcji kulturalnych, jak Centrum Fotografii Portugalskiej. Ten apartament oferuje parking miejski w pobliżu.

Ten apartament oferuje miejsce do pobytu dziennego i miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak zmywarka i klimatyzacja. Do dyspozycji Gości w obiekcie są oddzielna toaleta i prysznic. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Porto Charme Residence jest wyposażony w kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Pobliskie atrakcje to Ulica Rua das Galerias de Paris, 750 m od tego apartamentu oraz Ponte Dom Luís I - w zasięgu ręki stąd. Księgarnia Lello znajduje się zaledwie 9 min spacerem od obiektu. W małej odległości od Porto Charme Residence leży Miguel Bombarda Street. Do przystanku autobusowego Maternidade idzie się w malej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Porto Charme Residence
Inner Center Porto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Inner Center Porto

6.0
Przyjemny 2 opinie
9 m od nieruchomości
USD 201 USD 181
za noc
Viva Boho House Duplex
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Viva Boho House Duplex

8.4
Bardzo dobry 48 opinii
44 m od nieruchomości
USD 282 USD 254
za noc
Host Wise - Rustic Bright Flat - City Centre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Host Wise - Rustic Bright Flat - City Centre

8.0
Bardzo dobry 6 opinii
65 m od nieruchomości
USD 151 USD 136
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    14 km

    Stacje kolejowe

    São Bento train station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking
    • Usługa parkowania

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Usługa zakupów spożywczych
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Opieka i usługi dla dzieci
    • Wózki spacerowe
    • Gry planszowe

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji151219/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Porto Charme Residence akceptuje zwierzęta?
      Niestety Porto Charme Residence nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Porto Charme Residence posiada kuchnię?
      W Porto Charme Residence goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    14 km

    Stacje kolejowe

    São Bento train station
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Porto Charme Residence
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij